Počet položiek: 0 0,00 EUR

Irresistible Desirable

kliknutím zvatšíte
Irresistible Desirable
Irresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible DesirableIrresistible Desirable
ks
Kód:P22954
Cena s DPH : 68,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Desirable má super výkonný motor F1 novej generácie s 10 vibračnými režimami a vibrátor s flexibilnou špičkou, ktorý sa prispôsobí tvaru každej ženy a je dokonale tvarovaný na zasiahnutie vášho bodu G, aby vytvoril ten najintenzívnejší vnútorný a vonkajší orgazmus, aký ste kedy zažili!

Desirable má dobíjaciu batériu s magnetickým nabíjacím portom USB a priloženú nabíjačku.

Pri plnom nabití vydrží 60 minút Je mäkký na dotyk, hladký a vodotesný dizajn je vyrobený z lekárskeho silikónu, takže Desirable sa ľahko čistí.

Tradičné klitoriálne sexuálne hračky iba stimulujú vonkajšiu časť klitorisu. Ale rovnako ako vy má klitoris tajné skryté hlbiny. Naša celosvetovo patentovaná technológia vytvára bezdotykové sanie na vašom klitorise prostredníctvom zvukových pulzných vĺn. Pomocou týchto zvukových pulzných vĺn preniknete hlboko do klitorisu, nielen do častí, ktoré môžete vidieť, zažijete otrasný zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili. Zvuk vzniká mechanickým chvením a prenáša energiu cez médium.

A s 11 nastaveniami, ktoré navodzujú potešenie, si určite nájdete to pravé pre vás. Používajte ho po dobu sekúnd, minút alebo hodín.... na rozdiel od iných vibrátorov sa počas používania Desirable nestanete znecitlivením alebo prílišnou stimuláciou. Takže, či už je to prvýkrát, alebo ste skúseným znalcom všetkého, čo hučia, poskytne vám nevšedný pocit, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému. Ste pripravení na najintenzívnejšie viacnásobné orgazmy, aké ste kedy zažili?

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace