Počet položiek: 0 0,00 EUR

FLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMER

kliknutím zvatšíte
FLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMER
FLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMERFLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMERFLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMERFLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMERFLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMERFLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMERFLESHLIGHT QUICKSHOT SLEEVE WARMER
ks
Kód:P22519
Cena s DPH : 27,95 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Fleshlight urobil svoje najpredávanejšie erotické hračky pre mužov ešte horúcejšie – doslova! Upgradovacie zariadenie Quickshot SleeveWarmer zahreje puzdro SuperSkin vašej hračky Quickshot na zmyselnú teplotu, ktorá ešte viac napodobňuje pocit zo skutočného sexuálneho zážitku.

Zabudnite pred hraním namočiť návlek Fleshlight do teplej vody, aby sa zahrial na hru. Namiesto toho zahrejte svoju obľúbenú masturbátorku asi za 10 minút s touto účelovou zahrievacou tyčou pre zábavu pri telesnej teplote, ktorá nezanechá neporiadok po celej vašej podlahe. Zahrievajte svoju realistickú sexuálnu hračku od jadra pomocou Quickshot Mini Sleeve WarmerTato inovatívna zahrievacia tyčinka dosahuje teplotu až 55ºC za približne 10 minút. Ak ho chcete použiť, jednoducho nasuňte masturbátor cez hriadeľ a nechajte ho tak dlho, ako chcete, aby sa zahrial.

Na príslušenstvo FleshLight Quickshot pre Mini Strokers nie sú k dispozícii žiadne tlačidlá, ktoré by sa dali stlačiť, ani vymyslené funkcie, ktoré by bolo možné zisťovať na zhasnutie zariadenia prestalo hriať a vaša Fleshlight je pripravená sa podriadiť. Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame nechať Fleshlight zahriať po dobu 10-15 minút. Ohrievač je vybavený vstavaným vypínačom, ktorý zastaví jeho prehrievanie, takže sa nemusíte báť, že by ste počas prípravy nechali hračku bez dozoru. Tento produkt nie je úplne vodeodolný, napriek tomu je vodeodolný. Odporúčame tyč medzi použitím utrieť vlhkou handričkou a Toy Cleaner a pred zahriatím sa uistite, že je váš rukáv čo najsuchší.

Pokiaľ chcete pridať ešte viac zábavy do najobľúbenejšej mužskej sexuálnej hračky na svete s takmer 20 miliónmi predaných kusov, pozrite sa na celý rad doplnkov Fleshlight.

Jedinečný ohrievač rukávov masturbátorov je k dispozícii v mini verzii, príslušenstvo FleshLight USB-napájaný ohrievač rukávov Quickshot pre mini strokery, FleshLight príslušenstvo USB-napájaný ohrievač rukávov pre strokery, takže máte rôzne možnosti. Aby to všetko zostalo v rodine, môžete si tiež zaobstarať FleshLight Fleshlube vodný lubrikant na vodnej báze, zahrievací lubrikant Fleshlube Fire na vodnej báze pre pridanie tepla alebo chladiaci lubrikant Fleshlube na ľadovej vodnej báze. oddýchnuť si pri obľúbenom videí. Vďaka rýchlemu čisteniu je možné celú jednotku ľahko rozobrať. Aby ste svoj Fleshlight vyčistili a mali ho pripravený na ďalšie sedenie, dôkladne ho opláchnite teplou vodou, nepoužívajte žiadne mydlo, na náročnejšie čistenie vyskúšajte FleshLight Fleshwash Anti-Bacterial Toy Cleaner, ktorý funguje dobre.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace