Počet položiek: 0 0,00 EUR

Fleshlight Pink Butt Original

kliknutím zvatšíte
Fleshlight Pink Butt Original
Fleshlight Pink Butt Original Fleshlight Pink Butt Original Fleshlight Pink Butt Original Fleshlight Pink Butt Original Fleshlight Pink Butt Original Fleshlight Pink Butt Original Fleshlight Pink Butt Original Fleshlight Pink Butt Original
ks
Kód:P1032
Cena s DPH : 67,96 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:není dostupné

Masturbátor Fleshlight Pink Butt pre masturbáciu je vyrobený z patentom chráneného špeciálneho materiálu "Real Feel Super Skin". Materiál Fleshlight si rovnako ako ľudská koža drží teplo a pri masturbácii po dostatočnej lubrikáciu je od skutočnej ženskej vagíny pocitovo k nerozoznaniu. Tvarovo sa zužuje, čím pri hlbšom prenikaní spôsobuje zvyšujúce sa sver. Americký výrobok Fleshlight vyniká vysokou kvalitou a hlavne veľmi verným podaním pocitu skutočnej ženskej vagíny.
Sex s Fleshlight je úplne bezpečný. Nehrozí riziko nákazy pohlavnou chorobou, vďaka super materiálu vám vydrží veľa rokov. Masturbáciou s Fleshlight dosiahnete vyššej sexuálnej výdrže. Fleshlight sa predáva v niekoľkých prevedeniach, líšiacich sa vložkou, vnútorným tvarom a otvorom. Vstup vagíny je potom u niektorých modelov odliaty presne podľa pyskov populárnych amerických porno herečiek.
Fleshlight Pink Butt (análik) je z jemného ružového materiálu, ktorý umožní vniknúť tak hlboko, ako len chcete. Nič nedokáže tento pocit napodobniť dôveryhodnejšie, hĺbka aj rozťažnosť dostatočná ako pre menšie, tak aj pre veľké penisy. Pink Butt nemá vnútorný kanál vrúbkovaný, je úplne hladký, má vnútorný priemer 19 mm. Pink Butt je vhodný predovšetkým pre mužov s dlhším a silnejším penisom a bez obriezky. Táto séria je balená ešte naviac do krásne potlačené darčekové plechovky, ktorá umocní výnimočnosť a netradičnosť Vášho darčeka.
Vďaka unikátnemu dizajnu vnútri vložky dochádza k vernému napodobenie sťahov a dráždenie ako v skutočnej vagíne. To má za následok postupné zlepšenie vášho sexuálneho výkonu.


Materiál: Real Feel Superskin, jemne stužený silikón s maximálnou pružnosťou.
Prevádzka: Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!! Regulácia tesnosti vagíny sa vykonáva v spodnej časti privieraním a otváraním prisávaného vzduchu, ktorý potom vyvoláva väčšie alebo menšie podtlak (skrutkovaním viečka na spodnej časti).
Jednoducho vložku opláchnite v teplej vode a nechajte ju odkvapkať a uschnúť. Na čistenie vložky nepoužívajte mydlo. V prípade väčšieho znečistenia použite izopropylalkoholu alebo profesionálny čistič erotických pomôcok. Pri čistení je najlepšie vložku z tuby vybrať a potom opätovne zastrčiť späť. Pre zachovanie jemného povrchu je dobré povrch po vysušení posypať jemne potravinárskym kukuričným škrobom, potom zostane povrch zamatovo hebký. Vodeodolný - použitie v sprche aj vani.


Príslušenstvo obsahuje: Plastový obal "baterka" s vekom. Extra štýlovú veľkú plechovku s potlačou, v ktorej je uložená celá Fleslight Pink Butt. Superskin vložka. Jednorázový vodné lubrikačný gél 6 ml. Návod na použitie a údržbu.


Farba: Ružová.


Veľkosť:
dĺžka celková 24 cm, dĺžka Superskin vložky 22 cm,
priemer vnútornej od 1,9 cm, vonkajší priemer maximálne 9 cm,
priemer vnútornej maximálne 5-6 cm,
hmotnosť celková 690 gramov.


Vhodný typ lubrikačného gélu: Lubrikačný gél na vodnej báze.


Zaujímavosť: Najlepšie metóda, ako ohriať vagínu na telesné teplotu, je ponoriť Fleshlight na niekoľko minút do teplej vody (nesmie byť vriaca). Napustite umývadlo teplou vodou a vložku Fleshlight do nej ponorte. Keďže Fleshlight pláva, zaťažte ju pod vodou. Pre maximálny zážitok tepla zo skutočnej vagíny, môžete do vody ponoriť aj tubu s lubrikačným gélom. Prispôsobte si tesnosť a intenzitu sania pomocou otočného viečka na spodnej strane.
Pozor! Vo vagíne Fleshlight je zospodu zastrčená plastová trubička kvôli udržaniu tvaru počas transportu, ktorú je nutné pred prvým použitím vybrať, inak môže dôjsť k poraneniu údu!!


Parametre produktu

Dĺžka (cm): 22
Hĺbka (cm): 22
Napájanie: nie
Vnútorný priemer (cm): 1,9

© masturbatory.sk

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace