Počet položiek: 0 0,00 EUR

Elite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King Cock

kliknutím zvatšíte
Elite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King Cock
Elite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King CockElite KCE Ulitmate Vibrating SBDK RC King Cock
ks
Kód:P23238
Cena s DPH : 178,39 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Pohodlný popruh s Soft Touch polstrovaním
Vrátane prírodného vibrátora s prísavkou
Vrátane krúžku na penis s výkyvnými vibrujúcimi semenníkmi
10 vibračných režimov
diaľkového ovládania
Všetko vodotesné
Jednoduchý systém – okamžite pripravený na použitie
Popruh nastaviteľný
Drží vibrátor v hornej polohe
Dvojitá hustota: mäkká koža - tvrdé jadro
Dobíjacie - vrátane USB magnetickej nabíjačky

Jednoduchý páskový systém s prirodzeným vibrátorom a výkyvnými vibrujúcimi semenníkmi!
Súprava Ultimate Vibrating Silicone Body Dock od King Cock Elite obsahuje pohodlný opasok na opasok Comfy Body Dock, veľmi realistický prirodzený 7" vibračný vibrátor + Dual Density Silicone Cock a penisový krúžok Vibrating Swinging Crown Jewels s ťažkými vibrujúcimi semenníkmi. pre pohodlné ovládanie vibrácií.

Jednoduchý strap-on systém je založený na anatomicky zakrivenej doske tela s dokovacím vybraním, v ktorom je sacia základňa vibrátora pevne fixovaná/ukotvená a drží ju v polohe, ktorá umožňuje jej použitie pre otrasy (Push & Play). Mäkko polstrovaná telesná doska rozdeľuje tlak rovnomerne na oblasť panvy a zabraňuje nepríjemným tlakovým bodom. Pevné široké ramienka sú nastaviteľné pre pohodlné a pohodlné nosenie pomocou plastových jazdcov. Akýkoľvek iný konvenčný sací vibrátor/dildo je možné tiež pripevniť k doku pre nadstavby.

Vodotesný prírodný vibrátor s hyperrealistickým vzhľadom penisu je vyrobený zo silikónového materiálu s dvojakou hustotou, ktorý pôsobí ako skutočná koža. Samotný vibrátor má pevný, ale flexibilný hriadeľ, ktorý sa hodí do každej polohy. Vďaka svojej silnej prísavnej základni nielenže perfektne padne na/do Body Dock, ale dá sa naň veľmi dobre hrať aj sólovo - pevne a bezpečne priľne k akémukoľvek hladkému povrchu a umožňuje tak použitie bez použitia rúk. 10 vibračných režimov je možné ovládať priamo stlačením tlačidla na hračke alebo pomocou diaľkového ovládača.

Krúžok na penis s hojdajúcimi sa vibro semenníkmi nasunutými cez vibrátor poskytuje extra kopanciu, pretože semenníky realisticky vibrujú pri každom ťahu a vzrušujúcim spôsobom bijú do oblasti genitálií. Realisticky replikované semenníky vyrobené zo silikónu s dvojakou hustotou majú mäkký povrch pripomínajúci kožu a vo vnútri sú osadené 2 ťažkými vibrujúcimi guličkami. Široký krúžok je veľmi pružný a hodí sa aj na penis. 2 motory - jeden v každom vibračnom semenníku - každý s 10 vibračnými režimami poskytujú všestrannú zábavu a je možné ich ovládať priamo na hračke alebo pomocou diaľkového ovládača. Dokonca aj vo vani a sprche, pretože je vodeodolný!

Vibrátor, vibračné semenníky a diaľkové ovládanie dobíjacie - vrátane nabíjacieho kábla USB magnetickej nabíjačky.

Postroj:
Plech na telo 13 cm x 14 cm x 5 cm; Ø dokovacia priehlbina 8,6 cm.
Obvod bokov nastaviteľný od 61 cm do 137 cm.
Hmotnosť 155g
ABS, polyamid, PU.

Vibrátor:
celková dĺžka 22 cm, dĺžka vloženia 20,3 cm, priemer 5,4 cm.
Hmotnosť 510g
Silikón.

Semenníky:
10,8 cm x 6,8 cm x 5,8 cm.
Prsteň Ø 3,5 cm (naťahovací).
Hmotnosť 193g
Silikón.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace