Počet položiek: 0 0,00 EUR

Electrosex NeonWand

kliknutím zvatšíte
Electrosex NeonWand
Electrosex NeonWandElectrosex NeonWandElectrosex NeonWandElectrosex NeonWandElectrosex NeonWandElectrosex NeonWandElectrosex NeonWand
Tovar již není skladem
Kód:P22730
Cena s DPH : 126,14 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:na dotaz

Rozprúďte svoj sexuálny život s touto paličkou - konečne takou, ktorá sa ľahko používa a je cenovo dostupná! Neon Wand je obľúbené zariadenie, ktoré vytvára elektrický výboj cez povrch kože. Elektrina vytvára pocity v širokom rozsahu, od príjemne teplého brnenia až po intenzívnejší, sústredený pocit, ktorý by pre niekoho mohol byť bolestivý. Úroveň vnemu je možné ovládať nastavením na samotnej paličke, ktorú je možné upraviť tlačidlom. Okrem toho je možné úroveň vnemu ovládať aj zvolenou elektródou. Táto sada obsahuje 4 rôzne sklenené elektródy:

Hrebeň: 15,5 cm x 3,5 cm
Huba trubice: 15,5 cm x 2,9 cm
90° sonda: 15 cm x 1 cm
Jazyková rúrka: 15 cm x 1,8 cm
Všetky rôzne elektródy majú rôznu povrchovú plochu, ktorá sa dotýka pokožky, av dôsledku toho poskytujú širokú škálu vnemov a vzorkovanie všetkých je súčasťou potešenia z tohto zariadenia.

Neon Wand je polovodičové zariadenie bez pohyblivých častí vo vnútri. Elektronika v pevnej fáze sa často ukazuje ako odolnejšia. Na rozdiel od tradičných elektrických ray telefónov, ktoré sú ťažké a objemné, je Neon Wand ľahký a ľahko sa s ním manipuluje. Okrem toho bude Neon Wand produkovať intenzívny vnem, ale nedosahuje často príliš vysokú a bolestivú úroveň tradičných zariadení. Vďaka tomu je Neon Wand perfektnou voľbou pre stredne pokročilých a pokročilých užívateľov, ktorí preferujú používanie elektrických lúčových paličiek zmyselnejším spôsobom, zatiaľ čo je bezpečnejší a dostupnejší pre začiatočníkov.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace