Počet položiek: 0 0,00 EUR

ElectraStim Rubber Adjustable Cock And Scrotal

kliknutím zvatšíte
ElectraStim Rubber Adjustable Cock And Scrotal
ElectraStim Rubber Adjustable Cock And ScrotalElectraStim Rubber Adjustable Cock And Scrotal
ks
Kód:P23292
Cena s DPH : 57,11 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Pokiaľ máte radi pocit z kovových erekčných krúžkov, ale túžite po viac prispôsobených erekčných krúžkoch pre vašu veľkosť a tvar, potom by sa vám mohli dokonale hodiť kovové nastaviteľné erekčné krúžky ElectraStim E-Stim. Sú vyrobené z nerozťažnej kovovej cievky a ponúkajú vynikajúcu vodivosť a úplné pohodlie pri nosení. Navlečte slučky okolo akejkoľvek časti tela, aby ste zosilnili sexuálne vnemy, ktoré cítite počas masturbácie, predohry, orálneho sexu a sexu.

Toto duo unipolárnych nastaviteľných erekčných krúžkov, ktoré je možné nastaviť až do priemeru 1,75 palca, padne väčšine mužov. Noste jeden a podeľte sa o pocity s partnerom, alebo vyskúšajte oboch pre hands-free stimuláciu po celej dĺžke. Pre najlepší možný zážitok odporúčame namazať naše kovové elektrické slučky našim elektrovodivým gélom.

Typ elektródy:
Unipolárna pre vonkajšiu stimuláciu - používa 1x 2mm pin konektor. 2 ElectraLoops sú súčasťou každého balenia. Budete musieť pripojiť ElectraLoops k stimulátoru ElectraStim, aby ste cítili pocit.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace