Počet položiek: 0 0,00 EUR

ElectraStim Flick Duo EM80-E

kliknutím zvatšíte
ElectraStim Flick Duo EM80-E
ElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-EElectraStim Flick Duo EM80-E
ks
Kód:P23273
Cena s DPH : 303,39 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Balenie ElectraStim EM60-M Flick Multipack obsahuje 3 elektródy, jednokanálový stimulátor ElectraStim Flick a všetky potrebné drôty a príslušenstvo.

Náš dobíjací stimulátor ElectraStim Flick EM60 má jeden stimulačný kanál, 7 stimulačných vzorov, 24 intenzít a revolučný pohybový režim Flick, ktorý ponúka množstvo vzrušujúcich nastavení stimulácie.

Súčasťou sú stimulátor ElectraStim Flick EM60, 4 x unipolárne ElectraPads, bipolárna silikónová Noir Aura Probe (vhodná pre vaginálne alebo análne použitie), pár unipolárnych erekčných krúžkov ElectraLoops, Electrastim vodivý gél a štandardné vodičky tens/ tento multipack ideálny pre páry alebo sólovú hru mužov.

Toto viacnásobné balenie stimulátora Electra Stim Flick vám poskytne všetko, čo potrebujete na to, aby ste si užili široké a rozmanité potešenie zo vzrušujúceho elektro sexu sami alebo so svojim partnerom.
Nabíjacia pohonná jednotka dokonale padne do dlane a poskytuje vám úplnú kontrolu nad reláciou. Táto skvelá sada obsahuje podložky, sondu, slučky a gél, s ktorými môžete experimentovať, aby ste dosiahli tieto vzrušujúce výšiny.

Electrosex vám dáva stimuláciu mravčenia, ktorá je odlišná od ručného trenia alebo vibrácií proti telu. Pri použití vo vašich intímnych partiách môže viesť k veľmi silnému vyvrcholeniu, ktoré je návykové.
Obsah tohto úžasného balíčka je možné použiť na dosiahnutie análnej, penisovej alebo vaginálnej elektrostimulácie, čo z neho robí fantastickú pripravenú sadu pre samostatné použitie alebo pary.
Vložky môžete dokonca pripevniť tam, kde si budete priať, a potom sa zapojiť do pohlavného styku, zatiaľ čo si obaja užívate pridané mravčenie, ktoré vami prechádza a dodáva vašej vzájomnej stimulácii nádherný uhol.

Táto sada je dobíjacia cez USB, takže sa nemusíte starať o batérie a medzi nabitiami môžete používať až 6 hodín. K dispozícii je 7 vzrušujúcich nastavení stimulácie, ktoré môžete objaviť, ovládať a ovládať pomocou dotykovej ovládacej jednotky.

Elektróda ElectraStim Noir Aura Multi Probe
Aura je naša obľúbená sonda pre začiatočníkov s elektrosexuálnymi hračkami. Jeho malá veľkosť a jednoduchý tvar uľahčuje vkladanie a nosenie
Ukotvená základňa poskytuje bezpečie počas análnej hry, zatiaľ čo dĺžka je úmerná priamo stimulácii vášho bodu G alebo prostaty.
Meria 3 palce vkladacia možnosť x 3,3 palca v obvode
Naneste trochu lubrikačného gélu na vodnej báze a ponorte sa do erotického vzrušenia elektrosexu.
Či už chcete stimulovať vaginálne alebo análne.

štandardné vodičky tens/ems x 1 pár
Pár desiatkových elektród pre desiatky strojov
Štandardné zásuvkové pripojenie k TENS
2,0 mm kolíkové pripojenie k desiatkam elektródových podložiek
Vysoko kvalitné vedenie

Electrastim vodivý gél
Elektrovodivý gél Electra Stim bol špeciálne vytvorený na použitie s našimi externými elektródami.
Použitie len malého množstva tohto číreho gélu zlepší vodivosť, takže počas hry pocítite viac pocitov.
Použite len malé množstvo na namazanie erekčných krúžkov, veterníkov, svoriek a ďalších stimulačných erotických pomôcok určených na vonkajšie použitie.
Stačí naniesť množstvo veľkosti hrášku na vonkajšiu časť hračky, ktorá sa dotkne pokožky, než pripojíte elektródu k stimulátoru.
Každá tuba s objemom 60 ml vydrží dlho, pretože na pociťovanie účinkov stačí len trochu gélu.

Electrastim Square Love Pads
Podložky Electra sú samolepiace a umiestňujú sa na akúkoľvek požadovanú plochu
Vy aj váš partner môžete nosiť každý po jednej vložke na zadok
Zaistite, aby bol telesný kontakt udržiavaný pod pásom
Opakovane použiteľné až šesťkrát rovnakými osobami
2-palcový štvorcový povrch každej podložky vedie elektrostimuláciu k vytvoreniu erotického brnenia

ElectraStim Rubber Adjustable Cock And Scrotal Loops
Naše unipolárne slučky ElectraLoops vám nielen pomôžu užívať si milovanie dlhšie, ale taktiež vám môžu poskytnúť orgazmy bez použitia rúk! Noste naše ElectraLoops aby ste pomohli zlepšiť sexuálne vnemy a maximalizovali intenzitu vašich orgazmov s potencionálnymi erekčnými krúžkami zvyšujúcimi mužnosť.
Noste slučku okolo penisu a gulí a pod žaluďom a po celej dĺžke zažijete silné sťahy a brnenia, ktoré dopĺňajú vaše údery pre lepšie sólové uspokojenie.
ElectraLoops nie sú len pre masturbáciu. Môžete ich nosiť okolo penisu a gulí alebo na spodnej časti tela počas predohry, orálneho sexu a sexu pre zvýšenie sexuálnej stimulácie. Každý erekčný krúžok je nastaviteľný až do priemeru 7 cm, takže ich môžete vyskúšať rôznymi spôsobmi, aby ste zvýšili svoje sólové aj spoločné potešenie. Použite ich spolu s našimi elektro vodivými doplnkami.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace