Počet položiek: 0 0,00 EUR

ElectraStim EM200 AXIS

kliknutím zvatšíte
ElectraStim EM200 AXIS
ElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXISElectraStim EM200 AXIS
ks
Kód:P23063
Cena s DPH : 357,11 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

AXIS by ElectraStim je vysoko špeciálny duálny výstupný elektro stimulátor sexu a je prvý na svete, ktorý obsahuje viacero vstupných senzorov pre skutočne prispôsobiteľný zážitok z e-stimu.

Ovládajte AXIS hmatovými tlačidlami, švihnutím zápästia, mávnutím ruky, zvukom vášho hlasu alebo dokonca blízkosťou tela vášho partnera. AXIS vám dáva slobodu ovládať elektro hru podľa svojho. Jediným limitom je vaša predstavivosť! Revolučná technológia vo vnútri AXIS je svetovou novinkou v kategórii elektro sexu ao nič podobné sa doteraz nikto nepokúsil. AXIS má užívateľsky aktualizovateľný firmware.

Výstupy

AXIS má duálne izolované výstupy, z ktorých každý je možné ovládať nezávisle, aby vyhovoval častiam tela alebo hráčom s rôznou úrovňou citlivosti. Budete môcť pripojiť 2 bipolárne alebo 4 unipolárne hračky naraz. AXIS sa môže pochváliť rovnakým výstupným výkonom ako naša obľúbená jednotka SensaVox; tentoraz rozdelené do 50 rôznych intenzít, aby poskytli čokoľvek od mierneho brnenia až po úplnú kontrakciu. Skúsení elektro priaznivci ocenia nielen úroveň výkonu, ale aj hladké a výstižné podanie každej vlny či pulzu.

Režimy prehrávania

S nie menej ako 7 rôznymi režimami prehrávania AXIS zaistí, že vaša elektro stimulácia bude skutočne pohlcujúce zážitok.

1. Vlna – Pre tých, ktorí chcú, aby práca bola vykonaná za nich, sme začlenili naše najobľúbenejšie vlnové a masážne vzory. Stačí si vybrať ten, ktorý chcete vyskúšať, nastaviť intenzitu a AXIS sa postará o zvyšok. Vyberte si z 11 rôznych vzorov vĺn.

2. Pulz – Tieto vzory poskytujú podráždenejší štýl stimulácie, kedy vyššie úrovne intenzity vás nútia zovrieť a sťahovať. Vyberte si z 12 rôznych vzorov Pulse.

3. Flick – Náš patentovaný režim Flick. Špičkový trojitý akcelerometer AXIS znamená, že režim Flick reaguje lepšie ako inokedy, takže si môžete užiť „virtuálny výprask“ v kombinácii s príslušným príslušenstvom. Vyberte si z 5 rôznych možností rýchleho pohybu.

4. Naklonenie - Robí to, čo je napísané na plechovke! Režim náklonu reaguje na polohu AXIS pozdĺž vodorovnej osi. Nakloňte jednotku dopredu, aby ste zvýšili intenzitu až na plnú úroveň, ktorú ste nastavili, alebo naklonením dozadu intenzitu znížite. Týmto spôsobom si môžete vytvoriť svoje vlastné vzory, ktoré reagujú na uhol AXIS. Umiestnite AXIS na svoje telo pomocou odnímateľnej spony na opasok. Vyberte si z 5 rôznych možností naklonenia.

5. Blízkosť – Milujete pocit zdieľania elektro vnemov so svojim partnerom, ale prajete si, aby ovládanie bolo v trochu prirodzenejšie a vy si mohli vytvoriť vlastné stimulačné vzorce? Režim blízkosti vám umožňuje nastaviť maximálnu úroveň intenzity a potom vytvoriť vlastné vzory pomocou senzora na prednej strane AXIS. Môžete jednoducho mávnuť rukou smerom k jednotke a od nej a hrať sa so stimuláciou, ale zábava skutočne začína, keď na ovládanie vnemov využijete blízkosť tela vášho partnera. Režim blízkosti znamená, že každá vlna, ťah alebo pohyb pred senzorom vyšle jedinečne načasovanú stimuláciu do vášho pripojeného príslušenstva. Čím bližšie je ktorákoľvek vaša časť k senzoru, tým intenzívnejšia je stimulácia. Nastavte požadovanú intenzitu pre každý kanál a potom použite Proximity na manipuláciu s odlivom a prúdom stimulácie. Čím bližšie ste, tým silnejšie sú pocity. Jediným obmedzením tohto režimu je vaša predstavivosť. Skúste počas sexu umiestniť AXIS medzi seba a vášho partnera, aby ste ovládali elektrostimuláciu blízkosťou vašich tiel! Vyberte si z 5 rôznych možností blízkosti.

6. Mikrofón – Vstavaný mikrofón v AXIS znamená, že ovládanie vnemov e-stim je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Mikrofón má takú vysokú vernosť, že sme museli pridať 10 úrovní citlivosti, aby sme uspokojili váš presný scenár a potreby. Vyberte si z 5 rôznych možností mikrofónu.

7. Line In - Technológia digitálneho spracovania signálu posúva ovládanie zvuku na úplne novú úroveň vďaka stereo-stim vstupu. Tento režim vám umožňuje prehrávať vaše obľúbené melódie alebo špeciálne elektro audio vzory z telefónu, počítača alebo iného zariadenia na ovládanie AXIS. Pri použití stereofónneho zvukového vstupu sú doslova neobmedzené možnosti vzorov a sekvencií. Vyberte si z 5 rôznych možností Line-in.

Režim gest

Okrem ovládania AXIS pomocou dotykových ovládacích tlačidiel na prístrojovej doske to môžete vykonávať aj bezkontaktnými gestami. V režime gest je možné každú funkciu AXIS ovládať mávnutím ruky. Prejdite rukou zvisle hore cez jednotku pre zvýšenie intenzity pre oba kanály, alebo mávnite smerom dole pre zníženie oboch kanálov. Gesto doľava zvýši intenzitu kanálu 1, zatiaľ čo rovnaký pohyb doprava zvýši kanál 2. Pomocou týchto gest môžete tiež prechádzať ponuky a meniť vzory. Dokonca sme zabudovali funkciu „Precvičiť gestá“, takže si ju môžete vyskúšať, než ju vyskúšate naozaj. Tlačidlá budú v režime gest stále fungovať ako obvykle, ale máte možnosť sa jednotky vôbec nedotýkať. Perfektné, ak sú vaše ruky lepkavé alebo zaneprázdnené! Akýkoľvek zreteľný pohyb pred senzorom bude fungovať, či už je to ruka, paže, noha alebo výprask!

Ekologický 100% výkon

AXIS je vybavený lítium-iónovou batériou šetrnou k životnému prostrediu, ktorú je možné ľahko dobíjať pomocou dodaného kábla USB. Ukazovateľ stavu batérie neustále monitoruje vaše používanie AXIS pre presnú predstavu o tom, koľko energie vám zostáva pri vašej aktuálnej úrovni stimulácie. V závislosti od použitia môže AXIS poskytnúť až 8 hodín hrania na jedno nabitie a dobije sa na 80 % za menej ako hodinu. Na rozdiel od iných elektro zariadení na trhu má AXIS regulovaný výkon, ktorý poskytne rovnaké množstvo stimulácie a nečakane neklesne, bez ohľadu na úroveň batérie.

Aktualizovateľné

Navrhli sme AXIS, aby sme vám poskytli mnoho rokov šťastného hrania elektro, takže firmvér bude pravidelne aktualizovaný, aby poskytoval nové vzory, nové funkcie a zlepšoval výkon. Všetko, čo musíte urobiť, je pripojiť ho k PC/notebooku alebo Macu pomocou priloženého kábla micro USB a postupovať podľa pokynov na adrese eu.electrastim.com/axis, aby ste sa rýchlo a ľahko uistili, že máte tie najaktuálnejšie verzie nainštalovaného firmvéru.

Prístupný

Nielen, že sú režimy založené na gestách a blízkosti v AXIS veľmi zábavné experimentovať, ale boli tiež vyvinuté s ohľadom na dostupnosť. Užívatelia so zníženou obratnosťou, ktorým sa môže zdať tradičné ovládanie pomocou tlačidiel alebo číselníka nepohodlné, budú môcť ovládať AXIS hands-free za tepla. Na spustenie je potrebné niekoľko stlačení tlačidla, ale akonáhle sú tieto pokročilé pohybové senzory aktivované, je ovládanie týchto režimov hračkou.

Technika

Vďaka vysokorýchlostnému 32-bitovému mikroprocesora ARM Cortex dokáže AXIS spracovávať vstupné dáta v reálnom čase a prevádzať ich do vysoko kvalitných, ultrahladkých stimulačných signálov. Niekoľko interných časovačov a komunikačných rozhraní nám umožnilo integrovať aj revolučný senzor gest/priblíženia, 12-bitový trojosý akcelerometer a palivomer batérie – to všetko sa zobrazuje na jasnom a ostrom grafickom displeji OLED. Rovnako ako u našich stimulátorov Flick a Flick Duo má AXIS plne regulovaný obvod riadenia výstupu, čo znamená, že úroveň stimulácie neklesá, keď sa vnútorná batéria vybíja. Či už používate vstavaný mikrofón pre hlasové ovládanie, alebo linkový vstup pre využitie zvukových súborov na vašom počítači alebo smartfóne, môžete si byť istí puristickým ovládaním zvuku vďaka implementácii algoritmov DSP.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace