Počet položiek: 0 0,00 EUR

ElectraStim Electro Butt Plug

kliknutím zvatšíte
ElectraStim Electro Butt Plug
ElectraStim Electro Butt PlugElectraStim Electro Butt Plug
ks
Kód:P23290
Cena s DPH : 101,71 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Náš stredne veľký elektrický análny kolík Midi Classic je ideálny pre začiatočníkov v análnom sexe, ktorí chcú prejsť na niečo väčšie.

Kovový elektrický análny kolík Midi má 2,75-palcovú zasúvaciu dĺžku, ktorá sa pritisne k prostate alebo zlepšuje sexuálny vnem, a skosený tvar, ktorý sa rozširuje na uspokojivý obvod 5 palcov. Väčšia veľkosť tohto kovového análneho kolíka v kombinácii s vyššou hmotnosťou robí z Midi zmyselnú výzvu na dobývanie.

Pripojte Midi k jednému z našich stimulátorov a zažijete silné kontrakcie panvového dna spôsobené erotickými brneniami, ktoré vytvára elektrostimulácia. Midi je kompatibilný s naším kompletným radom stimulátorov ElectraStim* a dokonca predávame adaptéry pre použitie s inými napájacími boxmi. Vylepšite pohodlie a pocity pomocou lubrikantu na vodnej báze a ponorte sa do potešenia z análnej hry EES.

Bipolárna pre vnútornú stimuláciu - používa 2x 2mm pin konektory. V každom balení je 1 midi kovový elektrický análny kolík. Budete musieť pripojiť análny kolík k stimulátoru ElectraStim, aby ste cítili popísané pocity.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace