Počet položiek: 0 0,00 EUR

Dezinfekčný lubrikačný gel Lona

kliknutím zvatšíte
Dezinfekčný lubrikačný gel Lona
Dezinfekčný lubrikačný gel Lona Dezinfekčný lubrikačný gel Lona Dezinfekčný lubrikačný gel Lona Dezinfekčný lubrikačný gel Lona Dezinfekčný lubrikačný gel Lona
ks
Kód:P1341
Cena s DPH : 5,92 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Lubrikačný gél Lona dezinfekčný je veľmi jemná, nedráždivá, mierne parfémovaná. Nanáša sa na penis aj na prezervatív. Používa sa aj k utesňovanie erektory a iných pomôcok. Pôsobí proti širokému spektru vaginálnych baktérií a plesní. Obmedzuje možnosť prenosu HIV. Lubrikačný gél je na báze vody. Lubrikačný gél Lona rýchlejšie zasychá než drahšie lubrikančí gély.

Lubrikačný intímny gél je určený pre uľahčenie pohlavného styku, použitie s erotickými pomôckami aj s kondómom. Jedná sa o najžiadanejšie klzný gel. Žiadny iný prípravok nemá zloženie ako intímny lubrikant Lona.

Jedná sa o Český výrobok (Bion Cosmetics).

Lubrikačný gél je dodávaný v plastovej fľaštičke s plastovým viečkom, s odklopiteľným uzáverom. Viečko sa dá tiež ľahko odskrutkovať.

zloženie:
Water, Ethyl Alcohol, Glycerin, Lactic Acid, Ethylcellulosee, PEG-40 Hydrogenaded Castrol Oil, Parfum, 2-Bromo-2-Nitro-propán-1, 3-diol, Cetylpyridinium Chloride, CI 19140, Lillal, Coumarin, Geraniol, D-limonén.

Objem balenia 130 ml.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace