Počet položiek: 0 0,00 EUR

Dezinfekčný lubrikačný gel Lona

kliknutím zvatšíte
Dezinfekčný lubrikačný gel Lona
Dezinfekčný lubrikačný gel LonaDezinfekčný lubrikačný gel LonaDezinfekčný lubrikačný gel LonaDezinfekčný lubrikačný gel LonaDezinfekčný lubrikačný gel Lona
ks
Kód:P1341
Cena s DPH : 5,92 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Lubrikačný gél Lona dezinfekčný je veľmi jemná, nedráždivá, mierne parfémovaná. Nanáša sa na penis aj na prezervatív. Používa sa aj k utesňovanie erektory a iných pomôcok. Pôsobí proti širokému spektru vaginálnych baktérií a plesní. Obmedzuje možnosť prenosu HIV. Lubrikačný gél je na báze vody. Lubrikačný gél Lona rýchlejšie zasychá než drahšie lubrikančí gély.

Lubrikačný intímny gél je určený pre uľahčenie pohlavného styku, použitie s erotickými pomôckami aj s kondómom. Jedná sa o najžiadanejšie klzný gel. Žiadny iný prípravok nemá zloženie ako intímny lubrikant Lona.

Jedná sa o Český výrobok (Bion Cosmetics).

Lubrikačný gél je dodávaný v plastovej fľaštičke s plastovým viečkom, s odklopiteľným uzáverom. Viečko sa dá tiež ľahko odskrutkovať.

zloženie:
Water, Ethyl Alcohol, Glycerin, Lactic Acid, Ethylcellulosee, PEG-40 Hydrogenaded Castrol Oil, Parfum, 2-Bromo-2-Nitro-propán-1, 3-diol, Cetylpyridinium Chloride, CI 19140, Lillal, Coumarin, Geraniol, D-limonén.

Objem balenia 130 ml.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace