Počet položiek: 0 0,00 EUR

CleanStream Discrete Intimate Douche

kliknutím zvatšíte
CleanStream Discrete Intimate Douche
CleanStream Discrete Intimate DoucheCleanStream Discrete Intimate DoucheCleanStream Discrete Intimate DoucheCleanStream Discrete Intimate DoucheCleanStream Discrete Intimate DoucheCleanStream Discrete Intimate DoucheCleanStream Discrete Intimate DoucheCleanStream Discrete Intimate Douche
ks
Kód:P22704
Cena s DPH : 60,68 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

CleanStream Discrete Intimate Douche

Táto kompletná sprchová súprava od značky CleanStream je perfektná, keď chcete mať rýchly a zaručený pocit dokonale čistoty.

Súprava obsahuje luxusnú sprchovú hlavicu s 5 nastaveniami prúdu, flexibilnú hadicu, konektor pre sprchovú batériu a flexibilný silikónový nástavec pre análne použitie. Sprchovacia hlavica poskytuje diskrétny úložný priestor pre intímnu sprchu. Intímnu sprchu je možné tiež ľahko oddeliť na čistenie.

Túto sadu je možné pripojiť k väčšine sprchových batérií, ale pre zaistenie kompatibility odporúčame starostlivo skontrolovať dodané rozmery a porovnať ich s vlastným pripojením:

  • pripojovací bod sprchovej hadice pre sprchovú batériu má priemer 1,9 cm
  • celková dĺžka sprchovej hadice je 144 cm
  • intímna sprcha má 5 otvorov a dĺžku 12,7 cm. Hĺbka vloženia je 10 cm. Maximálny priemer je 1,78 cm

Poznámka:

Používate intímnu sprchu ako análne, tak vaginálne? Vždy sa uistite, že ste dôkladne vyčistili vnútornú aj vonkajšiu časť vlažnou vodou a čistiacim prostriedkom na hračky, aby ste minimalizovali akékoľvek (škodlivé) baktérie.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace