Počet položiek: 0 0,00 EUR

BATHMATE HYDROMAX9 (PŮVODNÍ HYDROMAX X40)

kliknutím zvatšíte
BATHMATE HYDROMAX9 (PŮVODNÍ HYDROMAX X40)
BATHMATE HYDROMAX9 (PŮVODNÍ HYDROMAX X40)
ks
Kód:P9287
Cena s DPH : 115,00 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Bathmate Hydromax X 40 je vodná vákuová pumpa, ktorá využíva tlak vodu a umožní každému mužovi zväčšenie penisu. Vákuová pumpa Bathmate pomáha aj pri predčasnej ejakulácii a k zvýšeniu erekcie. Pomáha aj športovcom, kedy odstráni problémy so zmršťovaním penisu, ktoré vznikajú v dôsledku športovej činnosti.

Pumpa Hydromax je veľmi podobná pumpe Bathmate Hercules či Hydromax X30, ale je vylepšená niekoľkými novinkami. Bathmate X40 je o 15% väčšia ako základná X30.

Pumpa Hydromax X40 má o proti základnej pumpe Bathmate Hercules 35% väčšiu saciu silu vďaka, ktoré dosiahnete rýchlejší a lepšieho účinku. Gumová manžeta obsahuje mäkké tesnenie, ktoré netlačia a zaisťuje tak pohodlie okolo penisu a semenníkov. Pre ľahšie čistenie je odnímateľné. Gumová manžeta zvládne plné 360 stupňové pozitívny rotácie, aby umožnila vizuálne prezeranie na penis aj mierku. Navyše je možné nastaviť uhol sklonu pre optimálnu účinnosť pri použití vo vani alebo v sprche. Metrické a palcové meradlo vám umožní sledovať vizuálne zobrazovaciu plochu. Horná a dolná časť vákuovej trubice je opatrená hrubou textúrou pre pohodlné uchopenie.

Vákuová pumpa sa používa vo vani či sprchovom kúte 15 - 20 minút. Odporúča sa ju používať najmenej 3x týždenne, ale najvhodnejšie je každodenné používanie. U Bathmate sa nemusíte obávať, jojo efektu, pretože vďaka dlhodobému používaniu sú výsledky trvalé.

Údržba je veľmi jednoduchá, pumpu rozložte vypláchnite mydlovou vodou a nechajte usušiť.

Dĺžka celková 35 cm, Dĺžka funkčné časti 27 cm. Priemer vnútorný: 7 cm.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace