Počet položiek: 0 0,00 EUR

Andro-Penis EXTENDER

kliknutím zvatšíte
Andro-Penis EXTENDER
Andro-Penis EXTENDERAndro-Penis EXTENDERAndro-Penis EXTENDERAndro-Penis EXTENDERAndro-Penis EXTENDERAndro-Penis EXTENDERAndro-Penis EXTENDERAndro-Penis EXTENDER
ks
Kód:P20555
Cena s DPH : 119,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Jemný naťahovač penisu AndroGold pracuje na princípe jemného preťahovanie.

AndroExtender je krúžok napojený na niekoľko tyčiek - tie sa postupne napínajú a využíva množenie tkanivových buniek. K tomu dochádza, keď sú vystavené neustále pôsobiacej trakčnej sile.

 

Táto pomôcka ale dokáže oveľa viac než predĺženie. Napravuje napríklad neprirodzená zakrivenie penisu a neutralizuje zmrštenie, ktoré môže nastať po chirurgickom zákroku ako dôsledok procesu zajizvování.

Prístroj získal certifikát Európskej únie. Doteraz neboli zistené jeho prípadné krátkodobé či dlhodobé vedľajšie účinky. Na jeho vývoji sa podieľali urológovia z celého sveta. Prístroj je účinný v 97,5 percenta.

 

Balenie obsahuje:

  • 1xAndroExtender set
  • 2x sadu predlžovacích nástavcov
  • 2x silikónová upevňovacie trubice
  • 2x molitanová ochranná trubica
  • 2x ochranný návlek
  • návod

 

Napínacie časť je pod oblečením diskrétne nositeľná a môže byť integrovaná do bežnej dennej rutiny. Výrobca hovorí, že je možné až o 0,4 cm nárast za mesiac.

AndroExtender je zárukou trvalého predĺženie penisu o 3 až 5 cm.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace