Počet položiek: 0 0,00 EUR

Adrien Lastic Revelation Clitoral Suction Stimulator

kliknutím zvatšíte
Adrien Lastic Revelation Clitoral Suction Stimulator
Adrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction StimulatorAdrien Lastic Revelation Clitoral Suction Stimulator
ks
Kód:P23185
Cena s DPH : 22,90 EUR
DPH:21 %
Dostupnost:skladom

Užite si s novým sacím stimulátorom klitorisu Adrien Lastic: Revelation. Jediným kliknutím môžete maximalizovať jeho silu a dosiahnuť vrchol. Ergonomický model vyrobený z extra mäkkého silikónu na jednoduché použitie.

100% prémiový super mäkký silikón a ABS
1 výkonný motor
9 režimov sania
9 režimov vibrácií

OBJAVTE ZJAVENIE
Intímna erotická hra, ktorú vám Revelation môže poskytnúť, má mnoho možností. Špeciálne navrhnutý tak, aby vám vyhovoval, as kapacitou dobíjacia batéria na magnet, ktorú môžete považovať za samozrejmosť, že tieto vrcholné chvíle budú trvať dlhšie ako niekoľko minút.

Materiál silikónu a ABS, s ktorým je vyrobený, je extrémne mäkký, navyše sa vďaka nemu Revelation ponorí a neuveriteľne ľahko sa čistí.

Revelation je vysávačom klitorisu pre náročných ľudí. Ľudia, ktorí si chcú užiť sólové potešenie kdekoľvek a kedykoľvek. Jeho technológia vám umožní uspokojiť vaše túžby aj pod vodou av absolútnej tichosti. Navyše vám umožňuje vychutnať si svojich deväť funkčných režimov diskrétnym a mimoriadne príjemným spôsobom. Dosiahnete orgazmus.

AKO TO POUŽÍVAŤ?
Stimulátor klitorisu Revelation je určený pre ženskú masturbáciu, jeho ovládanie sa nestráca.

Stačí na 3 sekundy podržať spodné ovládacie tlačidlo a hračku máte zapnutú.Akonáhle začnete, odporúčame vám začať s programom jedna a postupovať hore na základe svojich pocitov.Ak chcete zmeniť program, môžete to urobiť kliknutím na tlačidlo uprostred Revelation.

Ak všetky nové a nádherné pocity nestačia, upokojte sa, stále máte turbo! Stlačte horné ovládacie tlačidlo a program zvaný turbo sa okamžite zapne. Zažijete neuveriteľné pocity, s ktorými dosiahnete orgazmus.

Nezabudnite použiť svoj obľúbený lubrikačný gél na vodnej báze, aby ste dosiahli čo najlepší zážitok a aby Revelation vyzeral ako prvý deň.

CHARAKTERISTIKA
Špeciálne navrhnutý tak, aby vám vyhovoval.
Ľahko sa čistí vďaka svojmu materiálu.
Má silné, ale tiché sanie.
Ideálna veľkosť na cesty.

© masturbatory.sk

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace